Відбулася Європейська освітня науково-дослідна конференція - ECER 2017

Відбулася Європейська освітня науково-дослідна конференція - ECER 2017
12.09.2017 09:00

21-26 серпня 2017 року в місті Копенгаген, Данія, в Університетському коледжі ЮКК (University College UCC, Copenhagen) відбувалася Європейська освітня науково-дослідна конференція (European Educational Research Conference - ECER 2017) «Реформування освіти та імператив постійної зміни: двозначні ролі політичних та освітніх досліджень» (Reforming Education and the Imperative of Constant Change: Ambivalent roles of policy and educational research). Організатором конференції виступила Європейська асоціація з освітніх досліджень (European Educational Research Association-EERA) та Північна асоціація з освітніх досліджень (Nordic Educational Research Association - NERA). Учасниками конференції стали не лише освітяни Європи, але й інших країн світу.

 

Щорічно, в рамках проведення конференції, Європейська асоціація з освітніх досліджень (EERA) та Група нових дослідників (Emerging Researchers’ Group) надають 30 стипендій для аспірантів та молодих дослідників, щоб залучити їх до участі у конференції. В березні 2017 року здобувач вищої освіти ступеня доктор філософії Юлія Кобюк, під керівництвом наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора Олени Огієнко подала заявку на отримання гранту на участь у Конференції молодих дослідників (Emerging Researchers' Conference) і Європейської конференції з досліджень в галузі освіти (European Conference on Educational Research - ECER) в м. Копенгаген, Данія. Юлія Кобюк стала однією з 30 обраних  переможців з різних країн світу. На церемонії відкриття  відбулося вручення «Сертифікату молодого науковця» на отримання гранту (стипендії)  для участі у конференції.  

 

Здобувач вищої освіти ступеня доктор філософії Юлія Кобюк та головний науковий співробітник відділу зарубіжної педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Олена Огієнко взяли участь у роботі міжнародної конференції, метою якої є залучення до співпраці дослідників освітньої сфери в Європі.  Загальною темою цьогорічної конференції було «Реформування освіти та імператив постійної зміни: двозначні ролі політичних та освітніх досліджень» (Reforming Education and the Imperative of Constant Change: Ambivalent roles of policy and educational research). Науковці  ІПООД НАПН України представили свою доповідь англійською мовою  на тему: Реформування та модернізація освіти: місія, реальність та рефлексія. Міжнародний досвід для України» (Education Reforms and Modernization of Education: Mission, Reality and Reflection  International Experience for Ukraine)  широкому колу науковців з різних країн світу на секційному засіданні Освітні реформи (Educational Reform). Виступ з мультимедійною підтримкою викликав інтерес та отримав позитивне схвалення від учасників. Під час відвідування різноманітних секцій та соціальних заходів, які проводилися в рамках конференції науковці отримали змогу встановити контакти з науковцями з різних країн світу, зокрема Австралії, Греції, Казахстану та Латвії.

 

Результати роботи конференції засвідчили, що проведення таких заходів сприяє пошуку нових імпульсів і можливостей для критичної оцінки сучасних проблем та перспектив розвитку світової системи освіти. На  церемонії закриття були підведені підсумки і узагальнені висновки щодо роботи конференції та була висловлена подяка усім організаторам та учасникам конференції.

 

Матеріал підготували:

професор Олена Огієнко та

здобувач вищої освіти ступеня

 доктор філософії Кобюк Юлія