Новини

відеоролик «Як цікаво, весело і з користю провести час з дитиною на карантині»
08.04
2020
Співробітниками відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України розроблено поради для батьків та членів родин щодо розвитку музично-творчих ... »
відеоролик «Як знайти розраду в умовах карантину: рекомендації людям золотого віку»
08.04
2020
Розроблено рекомендації особам віку пізньої дорослості щодо шляхів і способів перебування людини в емоційно комфортних станах, у стані розради. Це стосується регулятивної підсистеми психіки ос... »
онлайн-семінар «Комунікативна поведінка вчителя в умовах дистанційного навчання: вибір оптимальних стилей і моделей спілкування»
08.04
2020
08 квітня 2020 р. в ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України був організований онлайн-семінар «Комунікативна поведінка вчителя в умовах дистанційного навчання: вибір оптимальних стилей і мод... »
Практика утвердження принципів академічної доброчесності в ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України
08.04
2020
7 квітня 2020 р.у межах реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP, що упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти, співробітники відділу змісту і те... »
навчальна програма спецкурсу «Музейна педагогіка»
07.04
2020
Вийшла друком навчальна програма спецкурсу «Музейна педагогіка» (укладач – Наталія Філіпчук, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу змісту і техн... »