Новини

Застосування авторських проективних технологій з творчо-обдарованими клієнтами (на прикладі аналізу сновидінь)
12.07
2022
12 липня 2022 року відбувся майстер-клас для психологів «Застосування авторських проективних технологій з творчо-обдарованими клієнтами (на прикладі аналізу сновидінь)» від Миросла... »
Роль педагогіки миру у роботі вчителя в умовах війни
01.07
2022
Мета вебінару – дослідити роль педагогіки миру у роботі вчителя в умовах війни через аналіз; сприяти розвитку педагогіки миру серед співробітників та здобувачів ... »
Професійна діагностика: індивідуально-типологічні особливості особистості
29.06
2022
29 червня 2022 року у межах заходів по завершенню ХІІ Всеукраїнських психолого-педагогічних читань, присвячених пам’яті доктора педагогічних наук, професора Федоришина Бориса Олексій... »
Дводенний тренінг Lions Quest. Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття для педагогічних працівників Корчинського ЗЗСО у Львівській області
28.06
2022
Соціальні та емоційні компетентності набули особливого значення для кожного в Україні в умовах повномасштабного вторгнення військ російської федерації. Навички самоусвідомлення, самоорганізаці... »
Дводенний тренінг Lions Quest. Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття для  педагогічних працівників Крушельницького ЗЗСО у Львівській області
27.06
2022
«Єднання» і «взаємодія» – ці два слова стали особливо важливими в умовах повномасштабного вторгнення військ росії в Україну. Українці всередині країни, поза її ме... »