Новини

Підписано Меморандум про співпрацю з Управлінням Державної служби якості освіти у Київській області
13.08
2020
13 серпня 2020 року було підписано Меморандум про співробітництво між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України – директор Лук’янова Лариса Бо... »
ЗАХОДИ ІПООД щодо виконання висновків Наукового комітету Нацради України з питань розвитку науки і технологій
12.08
2020
ЗАХОДИ Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна щодо виконання висновків та пропозицій Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологі... »
Організаційно-правові засади діяльності експертів Національного агентства кваліфікацій з акредитації кваліфікаційних центрів
06.08
2020
5-6 серпня 2020 року Національним агенством кваліфікацій проведено перший вебінар у режимі ZOOM-конференції на тему: «Організаційно-правові засади діяльності експертів Національного... »
НАУКОВІ ВИДАННЯ ІНСТИТУТУ ВКЛЮЧЕНО ДО «ПЕРЕЛІКУ ФАХОВИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ»
15.07
2020
Збірники наукових праць «Освіта дорослих: теорія досвід, перспективи», «Етика і естетика педагогічної дії» і наукові журнали «Порівняльна професійна педагогіка&ra... »
ЛІТНЯ СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ВІД Clarivate Analytics (WEB OF SCIENCE GROPE)
14.07
2020
Наукові співробітники Інституту взяли участь у літній серії вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science Grope), що відбувалися у червні та липні 2020 року. »