Аспірантура і докторантура

Оголошення

 

Шановні аспіранти!

 

Доводимо до вашого відома, що осіння сесія буде проводитись з 05.10 по 30.10. Сесія проходитиме в онлайн режимі. Викладачам була надана ваша контактна інформація. Під час сесії обов'язково будьте на зв'язку та слідкуйте за своєю електронною поштою і оголошеннями на сайті Інституту. В листі прикріплені розклади занять та виклики на сесію. Паперовий варіант можна забрати в відділі аспірантури в понеділок або четвер з 10-00 до 17-00.

 

Не зважаючи на навчання в онлайн режимі, необхідно кожному особисто заповнити документацію (індивідуальний план, індивідуальний навчальний план, залікові книжки, та ін.). Обов'язково з'явитися в Інститут в одну із зазначених дат: 05 жовтня; 08 жовтня; 12 жовтня; 15 жовтня; 19 жовтня. Попередньо узгодьте дату з науковим керівником та попередьте відділ аспірантури і докторантури про свій запланований приїзд.


Дякуємо -

з повагою відділ аспірантури і докторантури!

 

 

Шановні викладачі!

 

Осіння сесія, що проходитиме з 05.10 по 30.10 відбуватиметься в онлайн режимі, за рішенням дирекції інституту. Викладач має право самостійно обирати вид комунікації з аспірантами (електронна пошта, Zoom, скайп, Viber, та ін.). Надсилаємо вам розклади занять та список контактів аспірантів.

 

Розклад занять був складений з урахуванням дисциплін, що за технічних причин були перенесені з минулого семестру. Просимо звернути на це увагу викладачів, які читають наступні дисципліни: «Іноземна мова у науково-професійному і міжособистісному спілкуванні (французька)», «Компаративістські дослідження в освіті дорослих», «Кар’єрне зростання дорослої людини: особистісний вимір».

 

Дякуємо -

з повагою відділ аспірантури і докторантури!

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

 

 

2 курс (спеціальність 011)  |  2 курс (спеціальність 053)  |   

 

 

3 курс (спеціальність 011)  |  

 

 

4 курс (спеціальність 011)  |