Розклад занять 053

|   1-й курс (053)    |    3-й курс (053)   |

 

Шановні аспіранти!

 

Доводимо до вашого відома, що осіння сесія 2021-2022 н.р. буде проводитись з 04.10 до 29.10. Навчання проходитиме у змішаному форматі. Викладачам була надана ваша контактна інформація. Під час сесії обов'язково будьте на зв'язку та слідкуйте за своєю електронною поштою, оголошеннями на сайті Інституту, а також за повідомленнями у Viber-спільноті «Аспірантура ІПООД». 

 

Під час сесії кожному аспіранту необхідно особисто заповнити документацію (індивідуальний план, індивідуальний навчальний план, залікові книжки, та ін.). Доводимо до відома старост груп, що на них покладено відповідальність за організаційні моменти щодо комунікації між аспірантами та викладачами.


 Дякуємо -

з повагою відділ аспірантури і докторантури!

 

Шановні викладачі!

 

Навчання у ході осінньої сесії, що проходитиме у 2021-2022 н.р. з 04.10 до 29.10, відбуватиметься у змішаному форматі. Викладач має право самостійно обирати вид онлайн комунікації з аспірантами (електронна пошта, Zoom, скайп, Viber, та ін.) або ж проводити заняття офлайн. Відповідальність за організаційні моменти щодо комунікації з усіма аспірантами покладено на старост груп.

 

Дякуємо -

з повагою відділ аспірантури і докторантури!