РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
28.12.2021 10:00

22 грудня 2021 року у межах реалізації положень Договору про співробітництво між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та Київським інститутом Національної гвардії України співробітник відділу теорії і практики педагогічної освіти Олександр Лавріненко (доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник) та співробітник відділу андрагогіки Ігор Радомський (кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник), продовжили реалізацію програми підвищення кваліфікації «Модернізація сучасної педагогічної освіти» для науково-педагогічних працівників Київського інституту Національної гвардії України.

 

Зустріч відбулася на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

 

У привітальному слові до слухачів програми підвищення кваліфікації директор Інституту, доктор педагогічних наук, професор,член-кореспондент НАПН України Лариса Лук'янова наголосила на важливості впровадження сучасних підходів та технологій освіти дорослих у освітній процес закладів військової вищої освіти та висловила переконаність, що реалізація програм підвищення кваліфікації педагогічного персоналу дієво удосконалюватиме педагогічну майстерність викладачів Київського інституту Національної гвардії України, а це, в свою чергу, позитивно впливатиме на якість підготовки офіцерського складу для підрозділів Національної гвардії України.

 

Упродовж проведення тренінгу майстерності педагогічного спілкування учасники опановували вміння організовувати конструктивне спілкування. Олександр Лавріненко презентував різноманітні техніки комунікативної взаємодії з аналізом їхнього застосування та практичними порадами.

 

Завершальним етапом реалізації програми підвищення кваліфікації «Модернізація сучасної педагогічної освіти» для науково-педагогічних працівників Київського інституту Національної гвардії України стане виконання індивідуальних робіт за обраною тематикою. І вже у січні наступного року слухачі програми підвищення кваліфікації, які завершать опанування усіх її складових отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Ігор Радомський,

старший науковий співробітник відділу андрагогіки