Зустріч з керівництвом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

Зустріч з керівництвом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського
16.08.2021 09:00

У межах проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України відбулася зустріч представників Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. 

 

Директор ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України проф. Лариса Лук'янова презентувала діяльність Інституту у галузі педагогічної освіти та освіти дорослих, зокрема напрямів роботи з людьми літнього віку. 

 

Керівник проєкту проф. Олена Коваленко презентувала діяльність проєкту “Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину”, зокрема проміжні результати, як: методичні рекомендації “10 порад літнім людям у період карантину”, інформаційні буклети щодо того як впоратися зі стресом людям літнього віку, літнім батькам, близьким та знайомим у період пандемії COVID-19, а також серію тематичних практичних вебінарів та відеороликів, що розміщені на YouTube каналі проєкту “Вік обраних” 

https://www.youtube.com/channel/UC9O0KHcTiqCOuFzPjYP-GDQ .

 

Також О.Коваленко наголосила на важливості проведення серії семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» для осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають відповідної професійної підготовки, зокрема, соціальні і медичні працівники, реабілітологи; соціальні робітники, які на дому надають послуги літнім людям.  

 

Друге місто в якому відбулися такі семінари-практикуми саме Вінниця, на базі освітнього хабу NOTBOX Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського http://notbox.vspu.edu.ua/

 

Ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проф. Наталія Лазаренко розповіла про освітні і наукові можливості та досягнення університету, зокрема про діяльність освітнього хабу NOTBOX мета якого полягає в ефективній взаємодії задля навчання й розвитку, згуртування поколінь та оновлення змісту освіти. 

 

Висловлюємо безмежну вдячність ректору Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталії Лазаренко та усьому колективу за сприяння у роботі проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину», зокрема проведення серії семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» для 50 соціальних робітників із різних територіальних центрів надання соціальних послуг м.Вінниці та Вінницької області на базі освітнього хабу NOTBOX. А також за багаторічну плідну співпрацю та підтримку. 

 

Кирил Котун

контент-менеджер офіційного веб-сайту

ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України