Зустріч виконавців проєкту з представниками ГО «Золоті Роки»

Зустріч виконавців проєкту з представниками ГО «Золоті Роки»
30.09.2021 09:00

У межах виконання проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України відбулася зустріч виконавців проєкту з представниками Громадської організації «Золоті Роки». 

 

Упродовж зустрічі обговорювали подальшу співпрацю між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та ГО «Золоті роки» щодо розвитку освіти різних категорій дорослого населення, зокрема людей літнього віку. А також участі представників та учасників ГО «Золоті роки» у Всеукраїнській науково-практичні конференції зміжнародною участю «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» , що відбудеться 29 листопада 2021 року. Участь у конференції, публікація е-збірника наукових праць, а також отримання програми та сертифікату учасника – БЕЗКОШТОВНА.  

 

Усі деталі участі у конференції за лінком:  

ipood.com.ua/data/project_NFDU/konf_project_2021.pdf

 

 

P.S.  

Громадська організація «Золоті Роки» функціонує у м. Львові, нараховує 24 волонтера, серед яких: менеджери, психолог, економісти та люди поважного віку, а також понад 2500 учасників програм та друзів організації. Місія організації відкриття та збереження життєвого потенціалу людей 50+, сприяння їх розвитку у всіх сферах життя для задоволення їхніх особистих потреб та інтересів шляхом особистої участі в організації, залучаючи широке коло потенційних партнерів, відкритість до гармонійного розвитку громадянського суспільства. Діяльність організації спрямована на реалізацію внутрішнього потенціалу та громадських ініціатив старших людей для розвитку громадянського суспільства в Україні. 

 

Детальніше про ГО за лінком: https://www.facebook.com/zolotiroku/

 

Кирил Котун

контент-менеджер офіційного веб-сайту

ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України