Відбувся ІІІ Англомовний семінар для науковців «Оpen Up!»

Відбувся ІІІ Англомовний семінар для науковців «Оpen Up!»
26.04.2017 18:00

26 квітня 2017 р. відбувся ІІІ Англомовний семінар для науковців «Оpen Up!». Організатором є Рада молодих вчених НАПН України. Усі виступи і дискусії відбувались англійською мовою. Семінар започатковано Радою молодих вчених НАПН України з метою створення платформи для практики англійської мови: по-перше, щоб доповідачі мали можливість поділитись своїми напрацюваннями у дружньому колі колег і апробувати матеріали доповіді перед виступами на зарубіжних конференціях; по-друге, щоб учасники семінару набули досвіду дискусії англійською і (або) подолали психологічні бар’єри спілкування іноземною мовою.

 

Цього разу доповідачами стали Юлия Носенко-Запорожченко, канд. пед.н., старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник, докторант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, і Валерія Лазаренко, аспірантка Інституту соціальної та політичної психології НАПН України. Обидві доповіді «ICT-SUPPORT OF INCLUSIVE PRESCHOOL EDUCATION» (Юлія Носенко- Запорожченко) і «MENTAL MAPPING: HOW DOES THE SPACE DETERMINE OUR LIVES?» (Валерія Лазаренко) викликали жвавий інтерес. Юлія Носенко- Запорожченко разом із результатами наукового дослідження продемонструвала безпосередні приклади використання мультимедійних ресурсів у роботі з дітьми з особливими потребами у навчанні, зокрема відео- й аудіо матеріали, що сприяють розвиткові пізнавальних процесів у дошкільників.

 

Валерія Лазаренко презентувала результати мистецького проекту, у якому були задіяні громадяни України, які виїхали із зони проведення АТО. Інтерес викликали такі положення: 1) яким чином пережиті події відображені на ментальних картах тимчасово переміщених осіб; 2) як люди, які були змушені покинути свої домівки, адаптуються до нових умов проживання і у який спосіб допомогти їм. Кожна доповідь крім науково обґрунтованих положень мала практичне спрямування. Молоді вчені своїми виступами засвідчили, що результати наукових досліджень є важливими й потрібними в роботі з дітьми й дорослими, а їх використання в практиці сприяє підвищенню якості життя громадян нашої країни. Молоді науковці Академії не лише проводять якісні наукові дослідження, а й здатні вільно презентувати їх англійською мовою.

 

Запрошуємо всіх долучитись до цього заходу в якості доповідачів чи учасників, незалежно від рівня володіння англійською мовою. Гарантуємо дружню атмосферу і свободу у виборі теми та форми презентації результатів власних досліджень!

 

Контактні особи:

 

Ірина Губеладзе (Інститут соціальної і політичної психології НАПН України)

тел.моб. +38 066 2521962;

 

Людмила Дяченко (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України)

тел.моб. +38 099 3837912.