Відбулось засідання Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України

Відбулось засідання  Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України
27.09.2017 17:00

27 вересня 2017 року наукові співробітники Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України взяли участь у засідання Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, що відбулось у залі засідань Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самирврядування.

 

Присутні активно долучились до обговорення проекту Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, одним з експертів якого виступила д.пед.н., проф., чл.-кор. НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Л.Б. Лук’янова.

 

Від Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України на засіданні заслуховувалось питання про обгрунтування й апробацію організаційно-педагогічних умов створення і функціонування центрів освіти дорослих в Україні, яке освітили д.пед.н., проф., завідувач відділу андрагогіки О.В. Аніщенко та директор Нікопольської школи мистецтв О.І. Пастушок. Після жвавої дискусії членів Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України було ухвалено рішення про важливе значення результатів дослідження для подальшого розвитку теорії і практики неформальної освіти дорослих, забезпечення професіоналізації освіти різних категорій дорослого населення, а також рекомендовано розпочати діяльність щодо розроблення Концепції діяльності центрів освіти дорослих в Україні.