ТРЕНІНГ «СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ЦІННОСТІ СУСПІЛЬСТВА»

ТРЕНІНГ «СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО  ТА ЦІННОСТІ СУСПІЛЬСТВА»
23.09.2019 09:00

21 вересня 2019 р. у місті Кривій Ріг на базі громадської організації "Криворізька фундація майбутнього" за підтримки кампанії Метінвест старшим науковим співробітником відділу андрагогіки ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України Паскевською Ю.А. організовано й проведено тренінг на тему «Соціальне партнерство та цінності суспільства». Захід відбувся у рамках "Школи муніципального лідерства" за підтримки кампанії Метінвест. Перший модуль навчання був насиченим і містив практичну складову програми курсу. Учасники мали змогу ознайомитися з принципами роботи державних і муніципальних структур, алгоритмами впровадження реформ, а також навчитися розв’язувати соціально-економічні питання, керувати проектами, вибудовувати комунікації, вирішувати конфліктні ситуації тощо.

 

Серед учасників тренінгу – співробітники таких установ: виконком металургійної районної у місті Кривому розі ради, АОСББ "місто новацій", ПРАТ "ЦГЗК", Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1, ТРК "Рудана", КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", ПрАТ "ІнГЗК", ПП "Кривбасакамінвест", Сityblog-Блог м. Кривий Ріг, Академія розвитку інтелекту SMATUM, ТОВ "Ековентпром", ТОВ "Метінвест Сервіс", ПАТ "Північний гірнично-збагачувальний комбінат", керівники, голови рад, директори, завідувачі відділів, режисери, керівники проектів, власники бізнесу, депутати та ін.

 

Використання технологій особистісного розвитку дорослих, розроблених науковцями відділу андрагогіки ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, уможливлює підготовку активних та освічених лідерів міст, які є рушійною силою позитивних змін у суспільстві та безпосередньо спрямовують свої зусилля на розвиток свого регіону.

 

Довідково. У вересні 2019 р. у Кривому Розі розпочала роботу унікальна для міста освітня програма – "Школа муніципального лідерства", ініційована ГО "Криворізька фундація майбутнього" за фінансової підтримки кампанії Метінвест. Програма візуалізує проєкт, що покликаний згуртувати й розвинути потенціал небайдужих представників міської спільноти. На слухачів чекає 10-місячний курс теоретичних і практичних занять. Майбутні лідери регіону навчаться вирішувати різнопланові соціально-економічні проблеми, управляти проектами, вибудовувати комунікації, вирішувати конфліктні ситуації. Коучі, що мають досвід у законотворчості та роботи у міжнародних проектах, розкажуть слухачам Школи про держустрій і соціальний договір, принципи роботи державних і муніципальних структур, алгоритми творення та впровадження реформ, бюджетування, суспільні цінності тощо. Слухачі зможуть порівняти муніципальні практики в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Один із модулей передбачає ознайомлення з досвідом Польщі та Білорусі.