Традиції мистецької освіти Буковини (виставка ЧНУ ім. Ю.Федьковича) за сприяння Президентського фонду Л.Кучми «Україна»

Традиції мистецької освіти Буковини (виставка ЧНУ ім. Ю.Федьковича) за сприяння Президентського фонду Л.Кучми «Україна»
27.03.2018 09:00

У межах чинної угоди про співпрацю між ІПООД НАПН України та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та на запрошення студентів і викладачів кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва  науковці  Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України  відвідали виставку «Традиції Буковини», яка відбулася  23 березня 2018 року у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна». На виставці були представлені роботи з декоративно-прикладного мистецтва – вироби з дерева, вишиті колекції одягу, художній розпис, ювелірні прикраси, художнє ткацтво.

 

Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ імені Юрія Федьковича знаходиться у місті Вижниця. Його створено у 2005 році. Відтоді тут підготували сотні справжніх митців, чия праця користується величезним попитом як в Україні, так і за її межами. Кафедра декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва є активним популяризатором кращих мистецьких традицій буковинського краю. Про велику силу мистецтва, його вплив на людину, про унікальність представлених робіт, про це та багато іншого говорили відвідувачі виставки.

 

Співробітники відділу теорії і практики педагогічної освіти імені академіка І.А. Зязюна здійснюють науково-методичний супровід професійного розвитку викладачів факультету, залучають педагогів до науково-практичних масових заходів, які спрямовані на розвиток традицій мистецької освіти в Україні. 

 

Фотоматеріали можна переглянути тут

 

Наталія Філіпчук,

кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник,

провідний науковий сівробітник відділу теорії і практики

педагогічної освіти імені академіка І.А. Зязюна