Семінари-практикуми у місті Полтава

Семінари-практикуми у місті Полтава
23.07.2021 09:00

Виконавці проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) розпочали сесії семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» для осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають відповідної професійної підготовки, зокрема, соціальні і медичні працівники, реабілітологи; у т.ч. – соціальні робітники, які на дому надають послуги літнім людям. Загальний обсяг однієї сесії 30 годин, з них 18 год. – робота в групі, 3 год. – додаткові консультації, 9 год. – самостійна робота. Кількість учасників однієї сесії – 50 осіб, які будуть поділені на 3 групи. 

 

Упровадження семінарів-практикумів дозволить ознайомити осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають необхідної професійної підготовки з психологічними особливостями та особливостями психологічної підтримки цих людей. Це дозволить їм краще розуміти літніх клієнтів, яким вони надають різні професійні послуги і гармонізує їхню міжособистісну взаємодію. 

 

З 18 липня по 24 липня 2021 року команда проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) у складі Лариси Лук’янової, Олени Коваленко, Тетяни Кравцової, Людмили Дяченко, Людмили Московець, Катерини Годлевської, Кирила Котуна, працює у місті Полтава. У трьох установах, а саме: 

 

  • Управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м. Полтава ради, 
  • Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтава ради, 
  • Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

 

19 липня виконавцями Проєкту було проведено зустрічі з представниками цих установ, узгоджено подальші кроки, підготовлено аудиторії та матеріали для подальшої роботи. 


Про подальшу роботу виконавців Проєкту із учасниками семінару-практикуму познайомимо Вас у наступних дописах. 

 

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В М. ПОЛТАВА РАДИ 
(група А, тренер Тетяна Кравцова) фотоматеріали:

https://www.facebook.com/project.ipood/posts/274504871140803

 

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М. ПОЛТАВА РАДИ (група Б, тренер Людмила Дяченко) фотоматеріали:

https://www.facebook.com/project.ipood/posts/274635281127762

 

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М. ПОЛТАВА РАДИ (група В, тренер Людмила Московець) фотоматеріали:

https://www.facebook.com/project.ipood/posts/274763174448306

 

Катерина Годлевська

виконавець проєкту, старший науковий співробітник 

відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих