Семінари-практикуми у місті Києві

Семінари-практикуми у місті Києві
22.10.2021 09:00

Виконавці проєкту «Психологічна підтримка літніх  осіб в період карантину» (2020.01/0221) за підтримки Національного фонду досліджень України з 4 по 21 жовтня провели серію семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» у місті Києві.

 

Семінари-практикуми відбувалися на базі Київського міського центру соціальних служб,  а також на базі Київського геріатричного пансіонату.

 

Учасниками семінарів-практикумів стали особи, які професійно взаємодіють з літніми людьми, зокрема, соціальні і медичні працівники, реабілітологи, психологи, а також соціальні робітники, які на дому надають послуги літнім людям.

 

Понад 280 осіб стали учасниками очних семінарів-практикумів у місті Києві. Участь у семінарах-практикумах - БОЗКОШТОВНА.

 

Упровадження семінарів-практикумів дозволило ознайомити осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають необхідної професійної підготовки з психологічними особливостями та особливостями психологічної підтримки цих людей. Це дозволить їм краще розуміти літніх клієнтів, яким вони надають різні професійні послуги і гармонізує їхню міжособистісну взаємодію.

 

За результатами роботи семінарів-практикумів  усі учасники отримали СЕРТИФІКАТИ.

 

P.S.

Сесії семінарів-практикумів на цьому не закінчуються, а продовжаться вже у листопаді 2021 року в ОНЛАЙН форматі. Детальнішу інформацію щодо участі в ОНЛАЙН семінарах-практикумах ми  висвітлимо окремим постом, трохи згодом. Також нагадуємо Вам, що участь є БЕЗКОШТОВНОЮ. Усі учасники отримають сертифікати із зазначенням кількості годин та кредитів ЄКТС.

 

І вже за традицією, незабаром, ви зможете переглянути на YouTube каналі «Вік обраних»  відео про те як відбувалися семінари-практикуми у Києві.

 

Кирил Котун

контент-менеджер офіційного веб-сайту

ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України