презентація офіційного веб-сайту Кафедри ЮНЕСКО

презентація офіційного веб-сайту Кафедри ЮНЕСКО
30.05.2022 09:00

26 травня 2022 року на засіданні  Вченої ради відбулася презентація офіційного веб-сайту Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», що діє при Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України. Презентацію провів автор і розробник веб-сайту Кирил Котун (PhD, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих, член Кафедри ЮНЕСКО).

 

Кафедра ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» заснована у 2016 році та діє при Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України. Діяльність Кафедри розглядається кожні чотири роки провідними експертами Сектору Освіти Програми Кафедр UNITWIN/UNESCO Головного Офісу UNESCO в Парижі (Франція) щодо ефективності та доцільності. У 2020 році Кафедра ЮНЕСКО "Неперервна професійна освіта ХХІ століття" отримала позитивний результат щодо продовження діяльності до 2024 року.

 

Метою кафедри є дослідження питань з проблем неперервної та педагогічної освіти для сприяння випереджальному професійному та особистісному розвитку дорослої людини, забезпечення її соціальної безпеки та адаптації до швидких змін сьогодення та майбутнього.

 

Ознайомитися із веб-сайтом можна за лінком:

https://unesco-chair-ipood.com/

 

Також про діяльність Кафедри можна дізнатися на сторінці у Facebook

https://www.facebook.com/UNESCO.NAES.Ukraine

 

P.S.

Створення та підтримка веб-сайту відбувається на волонтерських засадах!

 

Кирил Котун 

PhD, старший науковий співробітник відділу

зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих,

член Кафедри ЮНЕСКО