Підготовка до VIII Українсько-польського Польсько-українського форуму «Освіта для миру» - 2019

Підготовка до VIII Українсько-польського Польсько-українського форуму «Освіта для миру» - 2019
07.10.2019 10:00

Один день залишається до початку роботи довгоочікуваного VIII Українсько-польського / Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» = «Edukacja dla pokoju» - 2019. Відкриття форуму розпочнеться 8 жовтня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди (м. Переяслав-Хмельницький, Україна). Упродовж трьох днів  (з 8 по 10 жовтня) учасники форуму зможуть отримати незабутні враження від корисної, інноваційної та цікавої інформації, а також взяти участь у заходах, що сприяють активізації наукових поглядів та творчій співпраці.

 

Детальніше про роботу форуму та ми напишемо пізніше…

 

А зараз варто написати про те, що завжди залишається за кадром – це надзвичайно тривала і копітка ПІДГОТОВКА до проведення форуму. Ми завжди висвітлюємо лише результати, але цього разу трохи привідчинемо завісу закадрової роботи.

 

Напрямів підготовчої роботи щодо проведення форуму дуже багато, оскільки це цілісний та потужний процес праці. Один із таких напрямів – це підготовка наукових матеріалів Форуму. Ініційована редакційна робоча колегія  майже 3 місяці інтенсивно та невпинно працювала над створенням тих результатів наукової продукції, яку вже завтра Ви зможете побачити на власні очі. Редакційною колегією систематизовано та опрацьовано більше 1500 сторінок авторських наукових статей та окремих наукових матеріалів. Усі ці матеріали висвітлені у таких виданнях  до  VIII Українсько-польського / Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» = «Edukacja dla pokoju» 2019, як:

 

  • Збірник наукових праць «Освіта для миру» (у двох томах);
  • Наукове видання «Єднання для миру і розвитку: українсько-польське партнерство в галузі освіти і педагогічних наук»;
  • Програма VIII Українсько-польського / Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» = «Edukacja dla pokoju» - 2019 (ЗАВАНТАЖИТИ);
  • Наукове видання «Бугуслав Сліверський – Почесний Доктор НАПН України».

 

Маємо висловити надзвичайну вдячність головному модератору та музі заходу – невтомній, енергійній та завжди ініціативній академіку Неллі Григорівні Ничкало. Окремо висловлюємо подяку директору Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України професору Ларисі Борисівні Лук’яновій за розуміння, моральну підтримку та взірцевий приклад працьовитості.

 

Також безмежно вдячні науковим співробітникам Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України: доктору педагогічних наук Мирославі Вовк, PhD Кирилу Котуну, Тамарі Котирло, PhD Катерині Годлевській, доктору педагогічних наук Ірені Андрощук та працівникам Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України – PhD Валентині Гордієнко, Божені Голубенко за їхню відповідальність, системність, дисциплінованість, мотиваційність та креативність у виконанні поставлених завдань та роботи загалом. Це саме та редакційна робоча колегія, без якої не було б і результату.

 

Нагадаємо, що 8 жовтня 2019 року о 17:30 відбудеться Урочисте відкриття форуму в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди (за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30).