Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину. (День 2)

Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину. (День 2)
03.07.2021 09:00

Другий день перебування учасників проєкту в Кракові був наповнений новими зустрічами та новими знаннями про особливості роботи польської служби соціального захисту населення та підготовки осіб, задіяних у наданні психологічної підтримки літнім людям у Польщі.

 

Усі робочі зустрічі відбувались в Інституті соціальної роботи Педагогічного університету в Кракові. Кожна з них дала нагоду представити результати проєкту за підтримки Національного фонду досліджень України та набути нового досвіду з надання психологічної підтримки літнім людям та іншим категоріям населення. 

 

Перша зустріч в Інституті соціальної роботи відбулась разом з його директором Норбертом Г. Пікулою (Norbert G. Pikuła), професором, доктором хабілітованим, та деканом психолого-педагогічного факультету Іренеушем Маріаном Світалою (Ireneusz Marian Świtała), професором, доктором хабілітованим. 

 

Пан директор Норбер Г. Пікула розповів про напрями роботи Інституту та познайомив з результатами наукових досліджень актуальних потреб вразливих груп населення Польщі.

 

Пан декан Іренеуш Маріан Світала представив науковий щорічник «Homo et Societas: Wokół Pracy Socjalnej» («Люднина і суспільство: навколо праці соціальної») та означив проблеми, з якими найчастіше зустрічаються особи, задіяні у наданні соціальних послуг та психологічної підтримки різним верствам населення.