Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину. (День 6)

Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину.  (День 6)
10.07.2021 09:00

На шостий день перебування у Польщі учасники проєкту мали зустріч із повноважним представником мера Кракова з питань сім’ї пані Маженою Пашкот (Marzena Paszkot). Вона познайомилася з результатами проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» за підтримки Національного фонду досліджень України. Водночас пані представник мера розповіла про соціальні проєкти у місті Кракові, метою яких є підтримка багатодітних сімей, людей з інвалідністю та осіб похилого віку. Учасники цієї зустрічі разом обговорили проблеми людей поважного віку у період карантину, поділилися вже набутим досвідом їх вирішення та шукали нові способи допомоги літнім людям. 

 

Також пані Мажена Пашкот представила членам української делегації «Інформатор краківського сеньйора». Це путівник для літніх мешканців міста Кракова, у якому розміщено інформацію та поради з різних питань, наприклад: як цікаво та креативно жити в Кракові; як допомогти собі та іншим зберегти і покращити здоров’я та побут; де шукати допомогу; як реагувати у надзвичайних ситуаціях; як досягти соціальних цілей та сприяти розвитку місцевого середовища та інше. 

 

«Інформатор краківського сеньйора» – це один з чотирьох путівників-порадників, у яких представлені проєкти і послуги, що реалізуються у Кракові для покращення якості життя городян. Інші видання присвячені вирішенню проблем молоді, людей з інвалідністю та багатодітних сімей.