Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину. (День 1)

Обмін українсько-польським досвідом надання психологічної підтримки літнім людям у період карантину.  (День 1)
02.07.2021 09:00

У перший день візиту учасників проєкту до Кракова (Республіка Польща) розпочався зі знайомства з польськими колегами-науковцями, які також вивчають актуальні потреби літніх людей та досліджують питання андрагогіки і геронтології. Під час неформального спілкування була нагода розповісти більш детально про проєкт «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» за підтримки Національного фонду досліджень України та узгодити з польськими колегами плани щодо обміну досвідом надання психологічної підтримки людям поважного віку. 

 

За підсумками першого дня у Кракові укладено перелік нових ідей і прагнень щодо покращення якості життя літніх людей в Україні та підготовки осіб, задіяних у наданні їм психологічної підтримки у період карантину. 

 

Українською делегацією у Кракові опікується Норбер Г. Пікула (Norbert G. Pikuła), доктор хабілітований, професор, директор Інституту соціальної роботи Педагогічного університету в Кракові, завідувач кафедри соціальної геронтології та педагогіки праці. 

 

На чолі з ним у обговоренні спільних ідей та планів взяли участь польські колеги: 

 

  • Анджей Кобялка (Andrzej Kobiałka), доктор соціальних наук, голова муніципальної поліції в Мислениці та викладач Старопольської вищої школи в м. Кельце. До сфери його наукових інтересів належать питання попередження та протидії насильству, безпека у мережі Інтернет; 
  • Йоанна Лукасік (Joanna Łukasik), доктор хабілітований, професор, професор Педагогічного університету в Кракові. Досліджує питання професійного і особистісного розвитку педагогічних працівників та фахівців, задіяних у наданні соціальних послуг населенню; 
  • Катажина Ягельська (Katarzyna Jagielska), доктор соціальних наук, професор Педагогічного університету в Кракові. Її наукові інтереси стосуються якості життя людей похилого віку. 

 

Далі буде…