Науковці ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України в Юнченському університеті (Китайська Народна Республіка)

Науковці ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України в Юнченському університеті (Китайська Народна Республіка)
23.12.2019 09:00

Cпівробітники відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих – доктор педагогічних наук, професор Наталія Пазюра та кандидат філологічних наук Маріанна Марусинець – у рамках розвитку міжнародного співробітництва відвідали Університет міста Юнчен (Китайська Народна Республіка).  

 

Головна мета візиту – вивчення конструктивних ідей китайського досвіду з розвитку вищої освіти і освіти дорослих, можливості проведення міжнародних наукових конференцій та спільних досліджень, запровадження програм академічної мобільності, залучення китайських аспірантів на PhD – програми та обмін досвідом. Ці питання були обговорені з деканом факультету іноземних мов професором Ван (Wang Jinba), який ознайомив із основними досягненнями та перспективами розвитку університету та директором міжнародного департаменту професором Джан (Zhang Qingwen).

 

Науковцями інституту було проведено цикл лекційних занять для студентів  та майстер-клас для викладачів факультету іноземної мови.

 

Юнченський університет (провінція Шансі) є багатопрофільним закладом вищої освіти, що підпорядковується місцевому уряду. До його складу входять 14 факультетів, 6 дослідних інститутів та коледж освіти дорослих за напрямами: гуманітарні науки, економіка, право, педагогіка, інженерія, менеджмент.

 

В університеті навчаються студенти з 22 провінцій КНР, серед них: 21,358 студентів на денній формі, 1451 – на курсах підвищення кваліфікації та дистанційній освіті. Навчальний заклад є центром виховання талановитої молоді та проведення наукових досліджень, виконання наукових проектів місцевого й національного рівнів. Освітній процес забезпечує 931 викладач, серед них – 25 професорів, 109 доцентів. Важливим підрозділом університету є наукова бібліотека, чисельність книг якої сягає понад 735,300 примірників та 6319 електронних підручників. Вона обладнана сучасними читальними залами.

 

Професорсько-викладацький склад університету зацікавлений у розвиткові міжнародної співпраці з вищими навчальним установами. Партнерами університету є провідні китайські університети (університети провінцій Шаньсі, Сідзян, Північно-Західний університет) та зарубіжні (Австралії, Малайзії, США).

 

Візит українських науковців ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України та подальші перспективи співпраці висвітлювались на сайті Юнченського університету.

 

Фотоматеріали можна переглянути на офіційній сторінці Інституту у Facebook: