Наукова SuperNova - результати кращих проектів за грантової підтримки Національного фонду досліджень України

Наукова SuperNova - результати кращих проектів за грантової підтримки Національного фонду досліджень України
20.12.2021 17:00

20 грудня 2021 року відбулася «Наукова SuperNova» - комунікаційний захід проведений Національним фондом досліджень за інформаційної підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

 

З вітальними словами виступили:

 

  • Леонід Яценко – голова Національного фонду досліджень України
  • Олексій Шкуратов – заступник Міністра з питань європейської інтеграції (Міністерство освіти і науки України)
  • Роман Грищук – Голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Народний депутат України
  • Ольга Будник – Радник-уповноважений Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

 

На заході «Наукова SuperNova» із 77 проєктів переможців конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України було представлено 8 найкращих, серед кращих і проєкт «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину», що реалізувався науковцями Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України у 2020 та 2021 роках.

 

Представила результати проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» Олена Коваленко (доктор психологічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу андрагогіки, керівник проєкту).

 

Наприкінці заходу також виступила Олеся Ващук – Голова ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Із заключним словом виступила виконавчий директор Національного фонду досліджень України – Ольга Полоцька.

 

Онлайн трансляція відбувалася на YouTube  каналі Національного фонду досліджень України та офіційній сторінці у Facebook.

 

P.S.

 

  • Нагадаємо, що усі відеоматеріали проекту розміщено на YouTube каналі «Вік обраних»
  • Дізнатися новини та про діяльність проєкту, можна на офіційних сторінках у соцмережах: Facebook  та Instagram: @project.ipood або за назвою - ВІК ОБРАНИХ
  • Завантажити матеріали проєкту можна в Е-бібліотеці Інституту 

 

Кирил Котун

контент-менеджер офіційного веб-сайту

ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України