Міжнародний науковий симпозіум «Молдо-українські етнокультурні зв'язки в синхронії і діахронії»

Міжнародний науковий симпозіум «Молдо-українські етнокультурні зв'язки в синхронії і діахронії»
12.11.2021 09:00

10 листопада 2021 року в рамках VI Наукових читань пам’яті академіка К.Ф. Поповича пройшов Міжнародний науковий симпозіум «Молдо-українські етнокультурні зв'язки в синхронії і діахронії». Симпозіум було присвячено 30-річчю створення Сектору «Етнологія українців» Центру етнології Інституту культурної спадщини.

 

З доповіддю «Омелян Попович: оберіг національної культури» на пленарному засіданні виступив академік, доктор педагогічних наук, професор Георгій ФіліпчукСпівробітники Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (Грищенко Юлія, Соломаха Світлана Філіпчук Наталія, Ходаківська Снєжанавиступили та секційних засіданнях. Alexei Romanciuc та Лейла Султанова модерували секцією 5. КУЛЬТУРОЛОГІЯ. МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ. Секційне засідання об’єднало представників культури і науки різних міст Республіки Молдова та України.

 

За результатами проведення симпозіуму заплановано видання збірника матеріалів учасників Міжнародного наукового симпозіуму «Молдо-українські етнокультурні зв'язки в синхронії і діахронії».

 

Лейла Султанова

доктор педагогічних наук,

завідувач відділу теорії і практики педагогічної освіти