ЛІТНЯ СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ВІД Clarivate Analytics (WEB OF SCIENCE GROPE)

ЛІТНЯ СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ВІД Clarivate Analytics (WEB OF SCIENCE GROPE)
14.07.2020 14:00

Наукові співробітники Інституту взяли участь у літній серії вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science Grope), що відбувалися у червні та липні 2020 року.

 

У серії літніх вебінарів (червень) взяли участь співробітники відділу андрагогіки Тамара Котирло (молодший науковий співробітник), Тетяна Калюжна (провідний науковий співробітник) та відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Катерина Годлевська (старший науковий співробітник) за темами:

 

 • Можливості аналітичного інструменту InCites (11 червня)
 • Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection (12 червня)
 • Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання (4 червня)
 • «Плагіат і його наслідки для журналів, організацій і авторів» (2 червня): Тема 1. «Запозичення, плагіат, цитування, і самоцитування: приводимо все до ладу з «Антиплагіат»; Тема 2. «Як написати статтю без плагіату з допомогою Web of Science».
 • Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection? (2 червня) 

 

У серії літніх вебінарів (липень) взяв участь Кирил Котун (докторант Інституту, член кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», супервізор з академічної доброчесності ІПООД). З 6 по 10 липня взято участь у таких вебінарах за темами:

 

Тема: Публікації в міжнародних виданнях (6 липня);

 

Тема: Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection (7 липня);

 

8 липня відбувся розширений вебінар «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави»:

 

 • Тема 1: Академічна доброчесність як чинник якості освіти (Спікер - Сергій Квіт, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти)
 • Тема 2: Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації (Спікер - Ярошенко Тетяна Олександрівна, віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету "Києво-Могилянська академія")
 • Тема3: Академічна доброчесність в університеті: нормативно правове регулювання, технологічні рішення, популяризація (Спікер - Главчева Юлія, заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)
 • Тема 4: Академічна етика vs наукометрія (Спікер - Тихонкова Ірина, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate)

 

Тема: Оновлений Journal Citation Reports (8 липня);

 

Тема: Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця (10 липня).

 

За кожний вебінар представники Інституту отримали сертифікат учасника та презентаційні матеріали з вебінарів.

 

Нагадаємо, що традиційно від Clarivate Analytics (Web of Science Grope) щомісяця проводиться серія вебінарів за різними тематиками. Наступна серія вебінарів, за словами Ірини Тихонкової (к.б.н., Інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate) розпочнеться вже з вересня.

 

За кожний вебінар можна отримати сертифікат учасника якщо:

 

 • завчасно зареєструватися,
 • вчасно підключитися,
 • прослухати не менше 90 % часу вебінару.