ЛІТНЯ СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ ВІД Clarivate Analytics (WEB OF SCIENCE GROPE)

Наукові співробітники Інституту взяли участь у літній серії вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science Grope), що відбувалися у червні та липні 2020 року.
У серії літніх вебінарів (червень) взяли участь співробітники відділу андрагогіки Тамара Котирло (молодший науковий співробітник), Тетяна Калюжна (провідний науковий співробітник) та відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Катерина Годлевська (старший науковий співробітник) за темами:
- Можливості аналітичного інструменту InCites (11 червня)
- Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection (12 червня)
- Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання (4 червня)
- «Плагіат і його наслідки для журналів, організацій і авторів» (2 червня): Тема 1. «Запозичення, плагіат, цитування, і самоцитування: приводимо все до ладу з «Антиплагіат»; Тема 2. «Як написати статтю без плагіату з допомогою Web of Science».
- Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection? (2 червня)
У серії літніх вебінарів (липень) взяв участь Кирил Котун (докторант Інституту, член кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», супервізор з академічної доброчесності ІПООД). З 6 по 10 липня взято участь у таких вебінарах за темами:
Тема: Публікації в міжнародних виданнях (6 липня);
Тема: Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection (7 липня);
8 липня відбувся розширений вебінар «Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави»:
- Тема 1: Академічна доброчесність як чинник якості освіти (Спікер - Сергій Квіт, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти)
- Тема 2: Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації (Спікер - Ярошенко Тетяна Олександрівна, віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету "Києво-Могилянська академія")
- Тема3: Академічна доброчесність в університеті: нормативно правове регулювання, технологічні рішення, популяризація (Спікер - Главчева Юлія, заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)
- Тема 4: Академічна етика vs наукометрія (Спікер - Тихонкова Ірина, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate)
Тема: Оновлений Journal Citation Reports (8 липня);
Тема: Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця (10 липня).
За кожний вебінар представники Інституту отримали сертифікат учасника та презентаційні матеріали з вебінарів.
Нагадаємо, що традиційно від Clarivate Analytics (Web of Science Grope) щомісяця проводиться серія вебінарів за різними тематиками. Наступна серія вебінарів, за словами Ірини Тихонкової (к.б.н., Інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate) розпочнеться вже з вересня.
За кожний вебінар можна отримати сертифікат учасника якщо:
- завчасно зареєструватися,
- вчасно підключитися,
- прослухати не менше 90 % часу вебінару.